מוזיקה לגיל הרך

מוזיקה לגיל הרך

בעקבות הצלחת התכנית לגיל הרך בשנה שעברה, אנו פותחים השנה שתי תכניות חדשות לגילאי 3-7, שמטרתן להפגיש את הגוזלים שלכם עם העולם המופלא של הצלילים והקצב, באופן חווייתי ובקבוצות קטנות. התכניות הינן חלק מרצף חינוך מוזיקלי בו הקונסרבטוריון מאמין, ובוגרי התכניות יקבלו את הכלים הדרושים בהמשך דרכם בעולם המוזיקה כאשר יבחרו לנגן.

המפגשים מתקיימים בגן המוזיקלי, שתוכנן במיוחד עבור הגיל הרך, עם מגוון עשיר של כלי נגינה ובאווירה אינטימית ונעימה. הפעילות משלבת חוויה מוזיקלית ותנועתית משותפת בין ההורה לילד, בשילוב מוזיקה ותוך התנסות בכלים מגוונים המותאמים לגילאי הילדים.

 

מוזיקה לקטנטנים בהדרכת יעל בר-מגן גלדסטון

במהלך השעורים נכיר את יסודות המוזיקה דרך האזנה, שירה, נגינה ותנועה. נחשף למגוון רחב של כלי נגינה ולסגנונות שונים של מוזיקה. נכיר את עולם הצלילים והקצב ונשלב התנסויות בהבעה מוזיקלית. 

מפגשים שבועי של 45 דק' בימי שלישי אחה"צ. המפגשים נערכים בקבוצות קטנות לפי גילאי הילדים ומפתחים כישורים רבים התורמים להתפתחותו של הילד, כגון: ריכוז, ביטחון עצמי ויכולת הבעה.

המדריכה: יעל בר-מגן גלדסטון, מורה לנגינה ותרפיסטית במוזיקה ותנועה (גם לאוכלוסיות מיוחדות). 

גילאי 2-3 - בין השעות 16:15 - 17:00

היכרות עם יצירות מוזיקליות בסגנונות שונים, התנסות בנגינה בכלי הקשה מגוונים, נגינת סולו (יחיד) מול נגינה קבוצתית (תזמורת), תגובה בתנועה למוזיקה, התמצאות במרחב, פיתוח הקואורדינציה ועוד...

גילאי 3-4 - בין השעות 17:00 - 17:45

פיתוח המודעות לקול השירה, פיתוח השמיעה המוזיקלית, פיתוח היצירתיות תוך דגש על אילתור בנגינה, פיתוח הקואורדינציה (הפרדת ידיים, תיאום ביניהן) ועוד...

גילאי 4-6 - בין השעות 17:45 - 18:30

שירה נכונה ומדוייקת, שליטה בנגינה ודיוק בהפקת צליל, התחלת לימוד קריאת מקצבים, ביטוי מוזיקלי, בתנועה הריתמית של הגוף, היכרות עם החמשה, מפתח סול, תיבה וכדומה, כבסיס לראשית לימודי הנגינה.

 

*חדש* מתופפים צעירים בהדרכת מוי נתנזון

תכנית ייחודית וחדשנית של לימודי כלי הקשה לגיל הרך בהדרכת מוי נתנזון, מורה לכלי הקשה בעל גישה מיוחדת לילדים. התכנית מותאמת לילדים בגילאים 3-7 וכוללת לימוד כלי הקשה ותופים בדרך חווייתית ומשחק. במסגרת התכנית יתקיים שיעור יחידני באורך 30 דק' אחת לשבוע ובתאום מראש.

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים