תאוריה, קומופוזיציה והכנה לבגרות רסיטל

תאוריה, קומופוזיציה והכנה לבגרות רסיטל

 

לימודי תאוריה - ללמוד את שפת המוזיקה

מוזיקה היא שפה, שהלומד אותה צריך לשלוט בכל האספקטים המרכיבים אותה: קריאה והבנת הנקרא, כתיבה, שמיעה, הגייה נכונה, דיבור וכד'. 

במסגרת לימודי המוזיקה בקונסרבטוריון, אנו רוצים להעניק לתלמידים את הכלים הדרושים כדי ללמוד ולהבין את השפה המוזיקלית. קריאת תווים, הבנת הטקסט המוזיקלי, כתיבה נכונה של תווים, פיתוח שמיעה מוזיקלית וקצבית, הבעה במוזיקה הם רק חלק מהחומר הנלמד בשיעורי התאוריה. 

החל בשנת הלימודים הקרובה, אנו מעניקים לכל תלמיד (מהשנה השנייה ללימודיו) לימודי תיאוריה במוזיקה בקבוצות קטנות עם מורים מקצועיים, שיודעים להנגיש את שפה המוזיקה לילדים ובני נוער, בצורה מעניינת וחווייתית, בעזרת תוכנות ייחודיות במחשב, משחקים וגם בדרך המסורתית של לוח ומחברת.

שיבוץ התלמידים ללימודי התאוריה נעשה ע"י הצוות המקצועי של הקונסרבטוריון ועפ"י שיקול דעתו.

 

*חדש* לימודי קומפוזיציה

לאלו שחדוות היצירה בוערת בהם. להלחין שיר, לכתוב יצירה, או לעבד להרכב או לתזמורת, אנו מציעים שני מסלולים: האחד הוא קורס מבוא לקומפוזיציה קבוצתי והשני שיעור פרטני עם ליווי צמוד של מנחה.

פרטים נוספים על תכנית הלימודים במזכירות הקונסרבטוריון.

 

הכנה לבגרות רסיטל

במסגרת ההכרה שניתנה לנו ע"י משרד החינוך, הקונסרבטוריון מגיש תלמידים לרסיטל בגרות חמש יחידות. אנו מציעים תכנית סדורה לתלמידים החל מכיתה י' ועד לרסיטל, בה מעשירים את התלמידים בידע תיאורתי נרחב, מבצעים השמעות ומלווים את התלמיד עד לשלב הסופי הכולל ציון מגן הניתן ע"י מנהל הקונסרבטוריון.

 

*חדש* מקהלת מבוגרים

השנה מקים הקונסרבטוריון מקהלת מבוגרים, לצעירים ברוחם, עם גישה מקצועית ובאווירה כיפית עם המנצחת והזמרת קטיה מזו. המקהלה תערוך חזרות אחת לשבוע, בהן נלמד פיתוח קול קבוצתי ונגבש רפרטואר. השירה במקהלה תיגע בסגנונות מוזיקליים רבים ומגוונים. מוזמנות ומוזמנים להצטרף.

90 דקות בשבוע, 180 ₪ לחודש.

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים